Späť

Puojd odporúča: Slovenský národný remix

Mgr.art. Michaela Bednárová
Puojd s.r.o., May 2, 2011Moderný uvedomelý Slovák sa rozpozná tak, že nosí puojd a počúva Slovenský národný remix (a RádioFM).

Od začiatku som bola myšlienkou Slovenského národného remixu unesená. Hymna a slovenský štátny znak sú pre Slovákov citlivé symboly, ktoré stratili svoju čistotu, zostarli a v súčastnosti sa skôr spájajú s hanbou než hrdosťou (s výnimkou športových udalostí a myslením starých ľudí). Preto sa teším každému novému projektu, ktorý nám dáva aspoň malú nádej, že sú tu ľudia, ktorí vedia s touto témou pracovať inteligentne a vkusne. Projekt Martiny Slovákovej je jedinečný aj tým, že dokonale spája prácu viacerých talentovaných ľudí. Aj puojd mal tú česť priložiť ruku k dielu.
Slovenský národný remix a puojd majú spoločné to, že štátnu hymnu a štátny znak chápeme ako zaujímavý zdroj inšpirácie pre umelca či dizajnéra a vieme vytvoriť kvalitný, dlhodobý a medzi ľuďmi úspešný projekt vychádzajúci z tejto témy.


Kto iný by na príležitosť prezentácie Slovenského národného remixu vedel zaodieť Martinu Slovákovú lepšie ako puojd? Pre Martinu - ako pravú modernú uvedomelú slovenskú devu (má to napokon aj v mene), puojd pripravil trikolórovú sukňu a tričko posiate slovenskými znakmi, ktoré sme po Mati aj pomenovali.
Všetky dôležité informácie sa dozviete na stránke remix.slovakova.sk.
Tak počúvajte Rádio
FM , sťahujte remixy, noste puojd a podporujte kvalitné slovenské umenie. Už dnes o polnoci si vychutnajte prvý krásny remix od The Uniques.
Pre živé vysielanie Rádia_FM kliknite tu.